Konkursa “Putni pie barotavām” 2019./20. rezultāti

Pagājusī ziemas sezona bija ziemai neraksturīgi silta, gandrīz bez sala, kad putnu piebarošana un piedalīšanās barotavu konkursā šķita lieka un putniem nevajadzīga darbība. Taču dabas mīlestība un ierastā putnu piebarošanas disciplīna, varbūt arī sacensību gars nav mazinājis piecu mūsu ilggadējo barotavu konkursa dalībnieku interesi. Ir sasniegts individuālā novērotāja rekords – 26 sugas, ar kuru var lepoties divi dalībnieki!

Liels paldies konkursa dalībniekiem – Tīliku ģimenei, Viesturam Tropam, Lilijai Jansonei, Kleperu ģimenei un Dreibantu ģimenei!

Ar prieku paziņojam, ka: putnu sugu saraksta kategorijā ar neizšķirtu rezultātu,  novērotām 26 sugām, ir uzvarējušas Kleperu ģimene un Tīliku ģimene!
Interesantākā foto kategorijā pēc Cēsu putnu grupas biedru ekspresaptaujas sanācis neizšķirts rezultāts 1. vietai- A. Klepers ar cekulzīlītes foto un V. Trops “Iztika sev un kaimiņam”.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Foto: Viesturs Trops “Iztika sev un kaimiņam”. Dzilnītis Sitta europaea

 

Cekulzīlīte
Foto: Andris Klepers. Cekulzīlīte Lophophanes cristatus
Kopš konkursa cikliskās norises sākuma 2014./15. g.  vērojams, ka individuālais novēroto sugu skaits pieaug, arī šogad tas palielinājies par vienu sugu (26) salīdzinot ar iepriekšējo gadu (25). Kopējais dalībnieku novēroto sugu skaits palicis nemainīgs salīdzinot ar iepriekšējo gadu (38). Vai tas būs konkursā maksimālais novērojamo sugu skaits? Turpināsim vērot!
kopnovsuguskaits

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s