Konkurss “Putni pie barotavām”2022/2023

Šovakar vēl var paspēt atrast pērno putnu barotavu, notraukt putekļus, izkasīt mēsliņus un salabot, jo ikgadējā konkursa “Putni pie Barotavas” sezona norit no  2022.gada 1.novembra līdz 2023. gada 31.martam. Konkursā var uzsākt piedalīties jebkurā laikā no novembra sākuma līdz marta beigām. Laipni lūgti piedalīties visi Cēsu novada iedzīvotāji!

Kā piedalīties?

Pēc izvēles:

1) vēro un pieraksti, kādi putni ciemojas tavā putnu barotavā, veido sugu sarakstu (palīdzēt var mūsu plakāts, to var lejupielādēt zemāk);

2) fotografē ciemiņus savā barotavā, meklē internetā vai sazinies ar mums, kas tie tādi ir, izdomā interesantu foto nosaukumu;

3) skolēni un pirmsskolēni (ar vecāku palīdzību), kā arī citi interesenti zīmē komiksus vai sacer pasakas, stāstus, miniatūras, dzejoļus (lai darbiņš nav tikai zīmējums)!

Sarakstus, foto un radošos darbus sūti agnesei.gailei@gmail.com.

Šogad ar daudzgadējo konkursa uzvarētāju, Tīliku ģimenes pārstāvi Oļģertu, vienojāmies, ka kopīgi strādāsim pie konkursa popularizēšanas un dosim lielāku iespēju sacensties un uzvarēt jaunpienācējiem!

Konkurss norisinās katru gadu jau kopš 2014.gada rudens. Iesūtītos sarakstus pa gadiem var aplūkot: Šeit

Ziņa citās vietnēs
Twitter:
https://twitter.com/LOB_lv/status/1587179894840217606

FB: https://www.facebook.com/LOB.lv/posts/pfbid02p6vyH3aSW1Akg78QUstcbJE1YVsUpj6H3aCgm9ySkUYJoC1Dt5UWRavJCSeR3XQYl “Konkurss “Putni pie barotavām”2022/2023″.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s