Grupas kontakti

LOB vietējā grupa ir LOB biedri un interesenti, kas apvienojušies mērķtiecīgām aktivitātēm, lai aizsargātu savvaļas putnus, palīdzētu to izpētē un izglītotu sabiedrību. LOB vietējo grupu uzdevums ir atbalstīt LOB mērķus un iesaistīt aktivitātēs LOB biedrus un citus interesentus. Vietējās grupas ir nozīmīgs posms komunikācijā starp LOB un iedzīvotājiem Latvijas reģioniem.

Iekšējās komunikācijas koordinators: Agnis Bušs, putni@lob.lv, 67221580

Kā kļūt par vietējās grupas dalībnieku?
Ja vēlaties pievienoties vietējai grupai, sazinieties ar tās vadītāju!

Kā izveidot vietējo grupu?
Lai izveidotu vietējo grupu, jums jābūt LOB biedrei/biedram, jāsapulcē vismaz pieci dalībnieki, no kuriem viens būs vadītājas/-a vietnieks un vēl viens – kasieris, un jāaizpilda pieteikuma anketa. Anketu varat atrast “Vietējo grupu rokasgrāmatā”. Aizpildīta anketa jānogādā LOB birojā, vai nu sūtot pa e-pastu uz putni@lob.lv, vai pa pastu: Latvijas Ornitoloģijas biedrībai, Skolas ielā 3, Rīgā, LV-1010.
Vietējo grupu dalībniekiem, kuri nav grupas vadītājs, vietnieks un kasieris, nav obligāti jābūt LOB biedriem. Taču, jo lielāks LOB biedru skaits ir grupā, jo lielāku finansiālo atbalstu grupa saņem no LOB.
Grupa pēc vēlēšanās ir tiesīga saņemt vienu LOB nodrošinātu bezmaksas lekciju gadā par jebkādu ar putniem saistītu tēmu.

 

Temati, par kuriem bieži jautājat, lūdzu, iepazīties ar attiecīgo tematu pirms sarunas:

Kaijas un to mazuļi jūlija sākumā

Es atradu putna mazuli, ko man darīt?

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s